Na tym blogu będę pisała opowiadanie o One Direction. W czasie wakacji nie będę pisała za często, bo prowadzę też drugiego bloga, ale postaram się pisac. Jak chcecie, czytajcie też drugiego bloga:
iamadirectionerka.blogspot.com.es
W czasie roku szkolnego będę pisała jeszcze rzadziej, z powodu nauki.
Mam nadzieję, że oba blogi się spodobają.

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz