poniedziałek, 20 sierpnia 2012

Cześc

Na tym blogu będę pisała opowiadanie o One Direction. W czasie wakacji nie będę pisała za często, bo prowadzę też drugiego bloga, ale postaram się pisac. Jak chcecie, czytajcie też drugiego bloga:
iamadirectionerka.blogspot.com.es

W czasie roku szkolnego będę pisała jeszcze rzadziej, z powodu nauki.

Mam nadzieję, że oba blogi się spodobają.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz